درباره ی ما


 

گروه توسعه مهندسی بازارگستران آتی (TMBA) با تمرکز بر خدمات آموزش، مشاوره، تحقیق و نشر در حوزه بازاریابی و فروش، در سال 1383، تحت مدیریت پرویز درگی، آغاز به کار کرد. ماهیت خدمات ارایه شده، فرصتی را برای این گروه فراهم ساخت تا همواره با چالشها و مسائل بازار ایران سر و کار داشته و به دنبال راهکارهای هوشمندانه و کارآمد، مبتنی بر واقعیت های این بازار باشد. مجموعه این تجارب، گروه را به مشاور و همراهی قابل اعتماد برای سازمانهای ایرانی تبدیل کرده است. 

 

خدمات مشاوره ای گروه TMBA، طیف وسیعی از راهکارهای اثربخش را در حوزه بازاریابی و فروش در بر می گیرد. در این میان، با توجه به نقش مهم نیروی انسانی در موفقیت نظامهای بازاریابی و فروش، دپارتمان ارزیابی و پرورش استعدادهای بازاریابی و فروش TMBA تشکیل شد. ماموریت این دپارتمان، ارایه راهکارهای موثر برای جذب و استخدام نیروهای شایسته، توسعه مهارتها و شایستگی های بازاریابی و فروش و همچنین ارزیابی و بهبود عملکرد تیم های بازاریابی و فروش تعریف شده است.

 

خدمات این دپارتمان تحت نظارت مستقیم و هدایت علمی پرویز درگی (مدیرعامل TMBA) و توسط علی میرشاهی (مدیر دپارتمان) و جمعی از کارشناسان ارشد حوزه منابع انسانی، بازاریابی و روانشناسی، طراحی و ارایه می گردد.