همکاری با ما


 

دپارتمان ارزیابی و پرورش استعدادهای بازاریابی و فروش TMBA، اصلی ترین مزیت استراتژیک خود را برخورداری از مشاورین و ارزیابان توانا و شایسته می داند. لذا همواره در جستجوی بهترین های این حوزه می باشد.

 

تیم مشاوره و ارزیابان TMBA می بایست حداقل 5 سال تجربه کار اجرایی و یا ارائه مشاوره در حوزه مرتبط را در کارنامه حرفه ای خود ثبت کرده باشند. سطوح تحصیلی مورد قبول جهت عضویت در تیم مشاوران، مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بوده و تسلط بر شیوه های نوین ارزیابی و مشاوره از اولویت های انتخاب محسوب می شود.

از علاقمندان به همکاری در زمینه ارزیابی و مشاوری، دعوت می شود سوابق حرفه ای و علمی خود را به ایمیل hr@tmba.ir ارسال فرمایند.

 

 

مدیران و کارکنان شاغل در صنعت پخش

اگر شما سابقه فعالیت در هریک از سمت های سازمانی در صنعت پخش را دارید می توانید رزومه خود را برای ما ارسال نمایید تا به مناسبت به شرکت های طرف قرارداد با TMBA معرفی گردید.

 

رزومه کاری شما، خواه در زمینه فروش و بازاریابی و خواه در زمینه اداری و ستادی، به دقت بررسی و در بانک رزومه ی مجموعه ثبت می گردد. برای مدیران ارشد دست کم 10 سال سابقه مدیریت، برای مدیران میانی دست کم سه تا پنج سال سابقه، و برای کارشناسان سابقه کار الزامی نمی باشد.